Doğum Günüm ve hayatımdaki 2 erkek.

Merih Zengin Merih Zengin

27 Ekim 2009 Salı

Bugün doğum günüm  ve evet hayatımda 2 erkek var.....

   Evet var ve ben her ikisinide çok seviyorum.İlk erkek hayatıma doğum günümde girdi ve ben ona çok aşık oldum . O ise bana taptı ve bunu okadar çok kanıtladıki, ona çok teşekkür ederim.Bu gün doğum günüm,sabah öpücüklerle ve dünyanın engüzel sözleriyle uyandırıldım.Prensesler gibi davranıldı, deniz manzaralı süper romatik bir kahvaltı edildi.Oh iyiki bu adama aşık olmuşum ve o adam iyiki beni bukadar çok seviyor diye bir kere daha mutlu,huzurlu oldum.
   Bazen çok şaşırıyorum biliyormusunuz.O kadar sabırlı, okadar iyimser,o kadar romantik,o kadar fedakar,o kadar hümanist bir adamki, nasıl olabilir böyle doğaüstü bir insan diye inanamıyorum.    
 Yok yok hemen kızmayın daha ne istıyorsun diye .. inanın birşey istemiyorum sadece ne kadar şanslıyım ona şaşırıyorum , bakın böyle insanlar hala var ve oldukçada dünya çok daha güzel olacak diye düşünüyorum.
 Bana hep iyiki biz varız diyor iyiki biz... ne güzel değilmi aitlik duygusu. hayatında biz diyebileceğin onunla her yola gidebileceğin birinin olması.Hep yanında,arkanda,canında olması... biz olması.

  Evet herşey böyle çok güzel de 2 erkek ne diyorsunuz değilmi.. Biliyorum haklısınız pek alışıldık bir şey değildir bir kadının 2. erkekten bahsetmesi.Ama var. Ve ben olmasınıda çok çok istiyorum.Merak etmeyin kimsenin papucu dama atılmış değil.Herkesin yeri ayrı , sevgisi ayrı inanın.
  Canımı verebileceğim kadar seviyorum onu , içim titreyerek.Uğruna sahip   olduğum herşeyi feda edebilecek kadar karşılık beklemeden bir sevgi bu.
 Offfff çok zor ya insan bir kalbe 2 aşk sığdırınca.Ama ne yapayım ben çok memnunum.Ben memnunsam onlarıda çok mutlu ederim.

Eeeeee  kızmaya başladınızmı bana,sanki öyle hissediyorum.Yüzümü görseniz şimdi nasılda bıyık altından keyifle gülüyorum bir bilseniz.

     BUGÜN   doğum günüm ve 2 erkeğim sizleri çok seviyorum iyyiki varsınız ben sizsiz ne yaparım bilmem.
   Canım kocam,biricik sevdiğim seni tanıdığım,sevdiğim için ve bana dünya yakışıklısı 2.erkeğim oğlumuzu verdiğin için teşekkür ederim.Daha ilk tanıştığımızda benden TAMAY oğlumuz olsun demiştin.Evet Allah bizim gönlümüze göre yavrumuzu verdi. Yok vallahi kızma papucun dama atılmadı tam tersine okadar sağlamlaştıki artık bu papuç  ömür boyu çıkmaz,çıkarılamaz...

Hay Allah çokmu şımardım ne!! neler yazıyorum böyle .... aman nazar falan değmesin ,ama ne yapayım bugün doğum günüm ve şımartıldım annem ,babam,kardeşim ve eşi ,dostlarım,akrabalarım,iş arkadaşlarım ,,,,,,,, diye uzayan bir sevgi seli var.Ne yapabilirim bugün herkes izin verdi şımarmama 

    BUGÜN   Doğum günüm diyemi acaba bu kadar duygusallaştım bilmiyorum.  Ama   sağlıklı,   
huzurlu,mutlu bir hayat yaşadığım için galiba sizlerle paylaşmak istedim.

  Allah her insanı sevdikleriyle beraber sağlıklı, güven dolu, huzurlu ve mutlu bir yaşam nasip etsin..
Offf yeter galiba çok hüzünlendim bugün böyle sevgili dostlar bugün böyle bir gün ............

YORUMLAR Yorum yapın

  • murat karaca (29 Ekim 2009, 06:37)

    Doğum gününüzü tebrik eder nice uzun yılları ailenizle sağlıklı ve mutlu yaşamanızı dilerim. Allah mutluluğunuzu daim etsin.
  • merve semitaş (28 Ekim 2009, 16:19)

    Önce doğum gününüzü kutlarım.Ama bir okadar da bu zamanda bu kadar sevgi ve saygı duyulabilecek bir evlilik yaşadığınız içinde tebrik ederim.Allah sizin gibi mutlu olabilecek insanlar nasip etsin tüm bekarlara.(bana daha çok )

YAZARIN DİĞER YAZILARI