Doktorlara özel sağlık sigortası başladı.

Doktorlara özel sağlık sigortası başladı.

Doktorlara özel olarak sağlık sigorta poliçeleri hazırlandı.Yatarak tedavi imkanı sunan poliçelere hekimlerden talep birhayli fazla.

Meslekleri doktor olmasına rağmen hastalanıp uzun süreli tedavi görmek zorunda kalan hekimler ,özel hastanelerde ki tedavi ücretlerinden dolayı özel sağlık sigortası yaptırıyorlar.Yatarak tedavi imkanı sunan poliçelere hekimlerden talep birhayli fazla.
Meslekleri gereği binlerce hasta tedavi eden doktorlar malesef kendileri hastalandıkları zaman tedavi konusunda çok sıkıntı çekiyorlar.Özellikle devlet hastanelerinde çok yoğun çalışan hekımler, kanser gibi tedavisi çok uzun ve meşakkatli bir hastalık için hem maddi hemde manevi olarak yıpranıyorlar.
Bu yüzden Hekimlerimiz kendileri ,eşleri ve çocukları için özel sağlık sigortaları yaptırmayı tercih ediyorlar.Özellik le yatarak tedavileri kapsayan poliçeleri yaptırıyorlar.Ciddi bir hastalığa yakalan hekim ,mesleğini icra edemiyor dolayısıyla maddi yöndende sıkıntı yaşıyor.
Online olarak sağlık sigortası poliçesi yaptırmak isteyen hekimlerimiz www.doktorsigortasi.com haber sitemizdeki  ''Doktorlara özel sağlık sigortası'' başvuru formunu doldurup sigortalanabilirler.
Özel sağlık sigortaları ,yaş ve cinsiyete göre fiyatlandırılıyorlar.Poliçeler 1 yıllık hazırlanıp hersene yenileniyor ve hasarsızlık indirimi yada hasar sürprimi uygulanıyor.
Sağlık Sİgorta Poliçesi hakkında bilgi almak yada poliçe yaptırmak için ,www.doktorsigortasi.com haber sitesindeki ''Doktorlara özel sağlık sigortası'' başvuru formunu doldurup online sigortalanabilir yada telefonla arayabilirsiniz  uzman kadrosuyla Türkiyenin heryerinde hizmet veren ;
MERKA Anadolu Sigorta Acenteliği
Tel ; 0212 542 59 58
faks; 0212 542 59 19
cep ; 0549 542 59 58- 0533 815 20 13
e-mail; doktorsigortasi@gmail.com

Facebook'ta paylaş Twitter'ta paylaş
Bu yazı 07 Ekim 2010, 16:10'de eklendi.

YORUMLAR Yorum yapın

  • Bu haber için yapılmış yorum bulunmamaktadır.
    Yorum yapmak için tıklayın.