Kilo veremeyenlerin imdadına soğuk teknoloji yetişiyor

Kilo veremeyenlerin imdadına soğuk teknoloji yetişiyor

İnsanlar, aldıkları kiloları vermek için kış aylarında çok çaba sarf ediyor.

Onca rejime ve spora rağmen yaz sıcaklarında alınan kiloları veremeyenlerin imdadına, soğuk teknoloji yetişiyor. Bir haftada üç kilo almak çok kolayken, haftada bir kilo vermek çok zor olabiliyor. Kilolu bölgedeki yağ hücrelerini dondurarak yok eden ve vücudun genelinde herhangi bir kanama morarma ya da ağrıya sebep olmayan yöntemle ağrısız, acısız ve herhangi bir cerrahi müdahaleye gerek kalmadan yağ hücreleri dondurularak zayıflamak mümkün oluyor.

TEK SEANSTA 70 DAKİKA İÇİNDE 8-10 CM İNCELMEK MÜMKÜN

Medikal Estetik Doktoru Emre Çiçek, hızlı yaşam koşullarının, yorucu iş temposunun, zaman kısıtlaması yaşayanların, fast-food yiyeceklerle beslenenlerin, spora vakit ayıramayanların, onca rejime rağmen kilo veremeyenlerin ve hamilelik kilosundan korkanların hamilelik kilosundan kurtulamayanların imdadına en son teknolojik gelişme olan Cooltech'in yetiştiğini söyledi. Bu yöntemle tek seansta 70 dakika içinde, ağrısız, acısız cerrahi müdahale olmaksızın karın, karın yan yağları, kalça, bacak, basen, bel, kol, diz üstü ve diz iç kısmı gibi lokal kilo probleminin olabileceği bölgelerin tedavi edilebildiğini anlatan Çiçek, "uygulanan bölgeye göre 8-10 cm varan incelmenin mümkün olduğunu belirtti.

İLACA, REJİME, SPORA GEREK KALMAYAN BİR TEKNOLOJİ İLE KİLO VERİN

Dr. Emre Çiçek, eskiden daha çok yağ hücrelerinin ısıtılarak vücuttan atılması sağlanırken, günümüz teknolojisiyle inatçı yağ hücrelerinin dondurularak da vücuttan atılabildiğini söyledi.

Medikal Estetik Doktoru Çiçek, 8-10 santime varan incelmeler sağlandığını, inatçı yağlı bölgeler için kurtarıcı niteliğine sahip olduğunu belirtti. Özellikle her tatil öncesi verilen kiloların, tatil sonrası hızla ve yerleşerek geri döndüğüne dikkat çeken Çiçek, "Formuna kavuşmak isteyen ve kilo vermekte her yolu denemesine rağmen zorlananların, cerrahi müdahaleye, ilaca, rejime, spora gerek kalmayan bir teknoloji ile kilo vereceğini vurguladı.

İnatçı yağların tedavisi için ideal olan bu yöntemle tek seanslık bir uygulama yapıldığını anlatan Çiçek, özelliğini kaybeden yağ hücrelerinin 8-10 hafta içerisinde vücuttan atıldığını sözlerine ekledi.

Facebook'ta paylaş Twitter'ta paylaş
Bu yazı 31 Ekim 2014, 10:56'de eklendi.

YORUMLAR Yorum yapın

  • Bu haber için yapılmış yorum bulunmamaktadır.
    Yorum yapmak için tıklayın.