Serdar Eranıl ile eşi için cenaze töreni düzenlendi

Serdar Eranıl ile eşi için cenaze töreni düzenlendi

İzmir'in Bergama ilçesinde önceki gün trafik kazasında ölen işadamı, Özel Kuşadası Hastanesi sahibi Serdar Eranıl ile doktor eşi için Kuşadası'nda cenaze töreni düzenlendi.

İzmir'in Bergama ilçesinde önceki gün trafik kazasında ölen işadamı, Özel Kuşadası Hastanesi sahibi Serdar Eranıl ile doktor eşi için Kuşadası'nda cenaze töreni düzenlendi.
İzmir'in Bergama ilçesinde refüje çarptıktan sonra devrilen otomobilde ölen Özel Kuşadası Hastanesi'nin sahibi Serdar Eranıl (55) ile doktor eşi Esma Eranıl için önce sahibi oldukları özel hastane önünde tören düzenlendi. Törene, akrabalarının yanı sıra aralarında Kuşadası Belediye Başkanı M.Esat Altungün ve Kuşadası Emniyet Müdürü Olcay Yakup İnankur'un da bulunduğu çok sayıda seveni ve çalışma arkadaşı katıldı. Eranıl çiftinin akrabaları, yakınları ve meslektaşlarının gözyaşlarını tutamadığı görüldü.
Buradaki törenin ardından Eranıl çiftinin cenazeleri, Kaleiçi camisine getirildi. Kılınan cenaze namazının ardından Eranıl çiftinin cenazeleri toprağa verilecekleri İzmir'in Örnekköy semtindeki Doğançay Mezarlığına götürüldü.
Kuşadası'nda tek özel hastanenin sahibi olan ve müteahhitlik de yapan Serdar Eranıl'ın ilçedeki birçok binanın inşaatını yaptığı, öldükten sonra eşiyle birlikte İzmir'in Kemalpaşa ilçesindeki çiftliğinin bahçesine gömülmeyi istedikleri, ancak yakınlarının defin için izin alamaması nedeniyle Doğançay Mezarlığında toprağa verilecekleri öğrenildi.
Bilindiği gibi Çanakkale'den İzmir yönüne giden Serdar Eranıl'ın kullandığı 35 HHV 18 plakalı cip, mıcır ve yoldaki çukurdan kaçarken Kaynarca mevkiinde refüje çarparak devrilmiş, kazada Serdar Eranıl ve eşi Esma Eranıl hayatını kaybetmişti. Aynı araçta bulunan torunları Kaan Yeter de yaralanmıştı.
Emniyet kemeri takmadıkları belirtilen çiftten Esma Eranıl'ın boynunun kırılması sonucu olay yerinde, Serdar Eranıl da kaldırıldığı Bergama Devlet Hastanesi'nde hayatını kaybetmişti. Aynı araçta bulunan Eranıl çiftinin torunları Kaan Yeter ise kaza sırasında cipten fırladığı ve kazadan bir süre sonra olay yerinde duran diğer sürücüler tarafından yol kenarında tesadüfen bulunarak Bergama Devlet Hastanesi'ne kaldırılmıştı.
Yakınları, Serdar-Esma Eranıl çiftinin yanlarına beş yaşındaki torunları Kaan Yeter'i de alarak bir toplantıya katılmak için Çanakkale'nin Bozcaada ilçesine gittiklerini, dönüş yolunda trafik kazası geçirdiklerini söyledi.

Facebook'ta paylaş Twitter'ta paylaş
Bu yazı 02 Kasım 2009, 00:11'de eklendi.

YORUMLAR Yorum yapın

  • Bu haber için yapılmış yorum bulunmamaktadır.
    Yorum yapmak için tıklayın.