Mali Müşavirler Muhasebeciler Birliği Derneği Bakırköy Şubesi

Mali Müşavirler Muhasebeciler Birliği Derneği Bakırköy Şubesi

Mali Müşavirler Muhasebeciler Birliği Derneği Bakırköy Şubesi üyeleri , MERKA Anadolu Sigorta Acenteliği ile mesleki sorumluluk sigortası hakkında bilgilendirme toplantısı yaptı.

Mali Müşavirler Muhasebeciler Birliği Derneği Bakırköy Şubesi ,Mali Müşavir ve Muhasebecileri MERKA Anadolu Sigorta Acenteliği ile mesleki sorumluluk sigortası hakkında bilgilendirme toplantısı yaptı.

 MMMBD Bakırköy şubesi dernek başkanı İrfan Demirci önderliğinde , TESMER Bakırköy şubesi eğitim komisyonu başkanı Aziz Gökdeniz, İSMMMO Bakırköy İlçe temsilcisi Habip Kullukçu, MMMBD yönetim kurulu Hamit Gören , MMMBD yönetim kurulu Kenan Mülayim, SGK Çatalca müdürü Şükran Beyazdağ'ın katılım ve sunumları ile şuan yeni çıkan kanun Genel Sağlı Sigortası  ve Mesleki sorumluluk sigortaları hakkında bilgilendirme amaçlı  Bakırköy Yunus Emre Kültür Merkezinde bir toplantı düzenledi.

Toplantıya GSS hakkında bilgi vermek üzere SGK Çatalaca müdürü Şükran Beyazdağ Mesleki sorumluluk sigortaları ve özellikle SMM VE YMM Sorumluluk sigortaları hakkında MERKA Anadolu Sigorta Acenteliğinde bu konuda uzman olan sigorta danışmanları  Gülgün Pınar ve Nursel Güler bilgi verdiler.

Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavir  Mesleki sorumluluk poliçesi hakkında bilgi almak yada poliçe yaptırmak için ,özellikle mesleki sorumluluk sigortalarında uzman kadrosuyla Türkiyenin heryerinde hizmet veren ;

MERKA Anadolu Sigorta Acenteliği
Merkez Tel   
:   0212 570 12 87 - 0212 570 13 83
Meryu şube  :   0212 542 59 58  -  0212 542 59 19 
:Sinanoba şb :  0212 863 50 33 - 0212 863 50 31 -
NOT; Toplantı ile ilgili tüm resimler galeride yer almaktadır.

 

Facebook'ta paylaş Twitter'ta paylaş
Bu yazı 08 Şubat 2012, 14:02'de eklendi.

YORUMLAR Yorum yapın

  • Bu haber için yapılmış yorum bulunmamaktadır.
    Yorum yapmak için tıklayın.